"Era Ronków" - nowy serial animowany Disney Channel

Co kiedy w jednej animacji połączymy przeszłość z przyszłością?Może wyjść coś naprawdę świetnego!Jaskiniowcy,czasy dinozaurów i... kosmici.Czy skończy się to dobrze?Tego nie wiemy,ale już niebawem się dowiemy,oglądając najnowszy serial animowany Disneya pt."Era Ronków". Zabawna historia trafi na ekrany naszych telewizorów już pod koniec sierpnia!Chcecie wiedzieć więcej?Zapraszam do rozwinięcia!

Jest rok 37,520 przed naszą erą.Wydaje się,że każdy zgadza się z tym,że wszystko powinno się toczyć w swoim tempie.Problemem,jednak jest,że nie wszyscy zgadzają się na to, na co nadszedł czas.Tutaj, na Ziemi, niefrasobliwi neandertalczycy,żyjący w zgodzie z Matką Naturą,są bardzo zadowoleni z ich archaicznych komfortów.Wszędzie indziej w galaktyce,wszystko rozwija się z prędkością 10,000 lat świetlnych na sekundę.W celu synchronizacji czasów rozwijania się wszystkich cywilizacji,kosmita imieniem Flash,zostaje wysłany na Ziemię do plemienia Ronków,aby tu również rozpocząć ewolucję.Niestety, nie wydaje się,aby byli oni na to gotowi.

Według mnie serial może okazać się naprawdę fajnie i ciekawie zrobiony.Na razie powstał tylko jeden sezon,który składa się z 53 odcinków ( pilot +52). Myślę,że to dość sporo przygód jaskiniowców i kosmitów,jak na jeden sezon i zdecydowanie nam wystarczy,choć kto wie...Może całość będzie tak wciągająca,że tyle odcinków,nam nie wystarczy?

"Era Ronków" już od 22 sierpnia o 15:15 w Disney Channel!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas zachętą do dalszego pisania

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka